ORIGINAL RETRO DESIGN 

Prodej bazarového a použitého zboží 

Milí zákazníci, kamarádi, nadšenci interiérového designu,

vítáme vás na stránkách našeho nového obchodu ORIGINAL RETRO DESIGN. Už několik let se věnujeme internetovému prodeji nových bytových doplňků a dekorací . Najdete nás na www.landhaus.cz.  Ale protože každý interiér i zahrada je odrazem svých majitelů, jejich vkusu, zážitků a koníčků, v každém z nich najdete i kousek historie. Hodiny po babičce, vázu z chalupy, hračky z dětství . Teprve pak je domov opravdovým domovem, kde se každý cítí dobře, obklopen věcmi, které má rád. 

Zážitky ani vzpomínky vám zprostředkovat neumíme. Můžeme vám ale nabídnout pestrou paletu věcí s příběhem, které dotvoří vaše domovy a zvýrazní jejich osobitost.

Na těchto stránkách nabízíme bazarové a použití zboží , které si ještě zaslouží druhou šanci. Tady nehledejte dokonalost, použité věci mají už něco za sebou, zub času na nich zahlodal, ale o to více opravdovosti a poctivého řemesla k vám domu přinesou. 

U každého předmětu se snažíme popsat jeho skutečný stav , pokud by vám ovšem nějaká informace chyběla, nebijte se zavolat. Rádi vám pomůžeme. 

Těšíme se na vás a přejeme vám hodně zábavy při hledání toho pravého ORIGINALU !